» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


" Kjo esShte Jeta -.-''

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

" Kjo esShte Jeta -.-''

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 13:16

-'' Nje dit je i lumtur.. Nje dit je i trishtuar.. Nje dit ke
cdo gje.. Nje dit ske asgje ...
Dhe nje dite nuk je me ,,,, 
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3111
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Kjo esShte Jeta -.-''

Mesazh nga labinoti prej Wed 18 Mar 2015, 20:18

Limi Selmani shkruajti:-'' Nje dit je i lumtur.. Nje dit je i trishtuar.. Nje dit ke
cdo gje.. Nje dit ske asgje ...
Dhe nje dite nuk je me ,,,, 
Limi valla bre vella se luan as topi i Gjermanit mire e ke thene
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10308
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Kjo esShte Jeta -.-''

Mesazh nga Katilja prej Fri 01 Apr 2016, 12:52

Sot je i/e lumtur ke gjithshka 
e neser mbetesh pa asgje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6622
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Kjo esShte Jeta -.-''

Mesazh nga deti prej Thu 19 May 2016, 11:52

Sot s'ke asgje, nuk je i lumtur, 
e neser mund te kesh gjithēka, nuk i dihet.... 
kjo eshte jeta.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13096
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: " Kjo esShte Jeta -.-''

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi