» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 13:02

Nje femer eshte gjeja me e bukur qe Zoti ka krijuar. . .
♡Kompromisi i saj fillon qe ne moshe te re. . . Ajo sakrifikon ēokollatat e saja per vellane e saj. . .
♡Me vone ajo sakrifikon dashurine e saj veē per te pare familjen e saj te lumtur. . . Sakrifikon veten e saj per burrin dhe femijet. . .
♡Dhe ne fund jeta e saj mbaron duke sakrifikuar veten per lumturine e te tjereve. . . Eshte krijesa e Zotit me te cilen askush nuk mund te krahasohet. . .!!
♡Respekto ēdo vajze/grua ne jeten tende. Ti nuk e di ēfare ajo sakrifikon per TY.
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3120
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Wed 18 Mar 2015, 20:19

Karakteri dhe mirekuptimi i saj...
Nese si ka keto dyja sen nuk i vyen te tjerat amo hiq sen.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10317
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Fri 20 Mar 2015, 20:15

bukuria dhe karakteri
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3191
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Mar 2015, 21:53

Karakteri dhe asgje me shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Fri 20 Mar 2015, 22:43

ballkonet hahaha
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3191
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Sat 21 Mar 2015, 00:04

Asnjeren nuk po ma do nena  Cool
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10317
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Sat 21 Mar 2015, 11:57

syte
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3191
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga epanjohura prej Sat 21 Mar 2015, 12:48

Ngjyra apo forma Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5165
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Sun 22 Mar 2015, 16:01

As ngjyra as forma skan vler nese ajo ska moral e karakter
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10317
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi