» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Shko poshtė

LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Mesazh nga labinoti prej Mon 16 Mar 2015, 22:02

Politikania nga fronti i djathtė nė Francė, Marine Le Pen, i ka kėrkuar Zlatan Ibrahimovicit qė ta lė Francėn.
Sipas mediave nė kėtė vend, Le Pen ka mbetur e zemėruar me komentet fyese tė lojtarit nė drejtim tė francezėve.
“Nė 15 vjet nuk e kam parė njė gjyqtar tė tillė nė kėtė shtet tė m**. Ky shtet nuk e meriton PSG-nė”, u shpreh Ibra pas humbjes sė fundit tė pėsuar nga Bordeaux. ndėrkohė reagimi i politikanes franceze po ashtu ishte i ashpėr.
“Ata qė e konsiderojnė Francėn si shtet m** mund tė largohen. Ėshtė kaq e thjesht”, deklaroi Le Pen, transmeton The Guardian.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10701
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 09:54

E degjova ne TV dhe une kete lajm dhe mendoj se Ibrahimovic definitivisht nuk ka te ardhme me ne PSG. Deklarat e pamatur.
Ai edhe ne ndeshjen me Chelsean mori te kuqin dmth te gjithe referet nuk jan te kqinje.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Mesazh nga labinoti prej Tue 17 Mar 2015, 17:30

Komentet e lėshuara prej Zlatan Ibrahimoviq nė pėrfundim tė takimit mes Bordosė dhe PSG-sė kanė shkaktuar polemika dhe reagimin e gjithė francezėve.

E para qė ka kėrkuar shpalljen ‘non grata’ tė sulmuesit shtatlartė suedez ka qenė kryetarja e Frontit Kombėtar, njė parti e ekstremit tė djathtė, Marine Le Pen. Ajo i ka cilėsuar si tejet ofenduese komentet e Ibrės dhe tė papranueshme pėr krenarinė franceze. Me kritika, ndonėse me tone mė tė buta kanė reaguar edhe politikanė tė tjerė, media, gazetarė e artistė. Vala e kritikave detyroi futbollistin ‘rebel’ qė tė kėrkonte ndjesė pėr komentet e tij, megjithėse u justifikua se gjithēka e thėnė ishte nė kuadėr tė futbollit dhe jo pėr Francėn.  Nė njė video tė regjistruar nga kamerat e rrjetit televiziv francez ‘Infosport’, Zlatan Ibrahimoviq u pa shumė i nevrikosur pas humbjes sė PSG-sė ndaj Bordosw me rezultatin 3-2, ndeshje e zhvilluar pasditen e sė dielės. “Nė 15 vite nuk kam parė kurrė njė arbitėr kaq tė paaftė nė kėtė vend tė qelbur. Ky vend nuk e meriton PSG-nė”, dėgjohet tė thotė suedezi. 33-vjeēari vesh pėr sezonin e tretė radhazi fanellėn e PSG-sė, sezon qė ndoshta ėshtė edhe i fundit pėr tė, sidomos pas kėtyre komenteve. (TCH)
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10701
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 09:34

Thote nje fjale e urte popullore " kur te plaket bytha te kan faj te gjithe " une personalisht e mendoj se ky ishte dikur nje yll ne futboll tani e tera cka I ka mbetur eshte te bej bla bla bla me refer.
Ka ikur koha e tije

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: LE PEN: IBRAHIMOVIC TA BRAKTIS FRANCĖN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi