» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


APPLE KA SHITUR 700 MILIONĖ IPHONE DERI MĖ SOT

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

APPLE KA SHITUR 700 MILIONĖ IPHONE DERI MĖ SOT

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:21

Apple ka njoftuar tashmė se ata kanė arritur tė shesin njė total prej mbi 700 milionė njėsive tė iPhone, qė nga iPhone i parė qė debutoi nė tregun global nė vitin 2007.
Modelet e reja tė iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus janė telefonat mė tė popullarizuar tė Apple deri mė sot, tė cilėt janė shitur shumė mė shumė sesa modelet e tyre paraprake qė nga debutimi i tyre zyrtar nė treg.
Apple ka njoftuar tashmė se ata kanė arritur tė shesin njė total prej mbi 700 milionė njėsive tė iPhone, qė nga iPhone i parė qė debutoi nė tregun global nė vitin 2007.
Apple gjithashtu e ka konfirmuar se 'ēdo markė e madhe e makinave" tani ka nėnshkruar marrėveshje me kompaninė pėr shėrbimin e saj tė ri tė integruar nė makina - CarPlay pėr Apple iPhone.
Kompania gjithashtu ka folur pėr Apple HealthKit nė iPhone dhe gjithashtu pėr pajisjen dhe HealthKit qė ėshtė duke u pėrdorur pėr kėrkime mjekėsore.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10419
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi