» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Antivirusi Panda nė kaos!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Antivirusi Panda nė kaos!

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:13

Ofruesi i antivirusit Panda Security u gjend nė vėshtirėsi ditėn e djeshme ndėrsa po pėrpiqej tė gjente njė zgjidhje. Panda Security identifikoi vetvehten si njė maluer.Ky incident pėrfundoi me fshirjen e disa skedarėve kritikė, madje nė disa raste duke bllokuar edhe aksesin nė kompjuterat Windows. Nė Twitter, kompania vazhdimisht paralajmėroi pėrdoruesit e saj tė mos ri ndiznin kompjuterin e tyre gjersa problemi tė rregullohej. Tani Panda e ka zgjidhur kėtė problem duke ofruar njė pėrditėsim qė do tė rregullone kėtė gabim fatal.Kompania gjithashtu u mundėsoi pėrdoruesve njė program restaurimi qė do tė rikthente skedarėt e fshirė aty ku problemi kishte ndodhur. Ca pėrdorues ishin tė detyruar tė kalonin nė modalitetin e sigurisė nė Windows njohur si “Safe Mode”. Gjithėsesi as nuk ėshtė hera e pare e as nuk ėshtė antivirusi i pare qė shkakton kaos pėrmes identifikimit tė rremė tė skedarėve si maluer. Edhe nė tė kaluarėn antivirusėt si Kaspersky, Avira, Sophos madje edhe Microsoft kanė identifikuar shfletuesin Chrome si njė program keqdashės./pca/
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10302
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi