» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kosova pranohet ne FIBA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kosova pranohet ne FIBA

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:03

Federata e Basketbollit tė Kosovės ėshtė pranuar me tė drejta tė plota nė shtėpinė mė tė madhe tė basketbollit botėror FIBA.
Kėtė vendim e ka marrė FIBA gjatė mbledhjes qė mbajti sot, ku Kosova ėshtė bėrė anėtari i 215 i kėsaj organizate dhe e 52nė FIBA Europė.
Lajmi ėshtė konfirmuar edhe nga kryetari i FBK-sė, Erolld Belegu, i cili ka uruar tė gjithė pėrmes njė postimi nė Facebook.
“13 mars 2015, Kosova bėhet anėtare e 215 e FIBA-s dhe anėtare e 52 e FIBA Europe. E premte me fat. Urime Kosovė”, shkruan Belegu.
Ky ėshtė lajmi ėshtė mė i miri pėr basketbollistėt kosovarė, dyert e tė cilėve do tė jenė tė hapur nė Evropė qė nga fillimi i edicionit tė ardhshėm.
Kujtojmė se FBK tash e disa vite ka kėrkuar anėtarėsimin nė kėtė organizuat por ishte refuzuar, ndėrsa pas ndėrkombėtarizimit tė Komitetit Olimpik tė Kosovės janė hapur rrugėt pėr anėtarėsimin nė FIBA.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10302
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi