» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fiton Barcelona, Mesi kalon Ronaldon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fiton Barcelona, Mesi kalon Ronaldon

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:01

Barcelona nuk ka tė ndalur. Skuadra katalonase ka mposhtur sonte nė udhėtim Eibarin, me rezultat 0-2, nė kuadėr tė xhiros sė 27-tė tė La Ligės spanjolle.

Super ylli argjentinas Lionel Messi ka shkėlqyer edhe nė kėtė takim, duke shėnuar dy golat e fitores pėr “blaugranat” nė minutėn e 31-tė dhe 55-tė.

Messi mė kėtė dygolėsh arrin nė kuotėn e 32 golave nė kėtė sezon tė garave dhe tani kalon rivalin e pėrbetuar, Cristiano Ronaldon e Real Madridit qė ka dy gola mė pak.

Skuadra e Luis Enriques gjatė gjithė ndeshjes ka qenė ekipi dominues nė terren, dhe nė bazė tė lojės sė treguar, Barcelona ka mundur tė fitojė edhe mė bindshėm.

Pas kėsaj fitore, Barcelona kryeson tabelėn mė 65 pikė, katėr mė shumė sė Real Madrid qė nesėr luan kundėr Levantės.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10302
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi