» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Serbia nuk e do pėrballjen me Kosoven ne basketboll

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Serbia nuk e do pėrballjen me Kosoven ne basketboll

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 00:59

"Federata serbe e dinte se pranimi i Kosovės nė FIBA ishte i pashmangshėm, ata dėshirojnė qė tė shmangin nė ēdo mėnyrė pėrballjen me Kosovėn nė basketboll", shkruan agjencia prestigjoze e lajmeve.

Agjencia e lajmeve "Reuters" ka raportuar pėr pranimin e Kosovės nė Federatėn Ndėrkombėtare tė Basketbollit (FIBA) duke shtuar se Serbia nuk dėshiron nė asnjė mėnyrė pėrballjen me kosovarėt nė tė gjitha garat e basketbollit.

"Federata serbe e dinte se pranimi i Kosovės nė FIBA ishte i pashmangshėm, ata dėshirojnė qė tė shmangin nė ēdo mėnyrė pėrballjen me Kosovėn nė basketboll", shkruan agjencia prestigjoze e lajmeve.

"Ne presim qė FIBA tė marrėė seriozisht paralajmėrimin se ndeshjet me Kosovėn duhet tė shmangen me ēdo kusht", citon Reuters njė zyrtar tė federatės serbe
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10302
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi