» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 11 Mar 2015, 09:57

Sipas mendimit tem secili ka vendin e vete dhe nuk jane rivale te njeri-tjetrit.
Si mendoni ju jepni komentin tuaj ?
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11462
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga marino prej Wed 11 Mar 2015, 12:25

ne nje familje unike te gjithe duhen njesoj
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3296
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga veronika prej Wed 11 Mar 2015, 19:02

marino shkruajti:ne nje familje unike te gjithe duhen njesoj
Nuk kam koment shume e vertete cig
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10462
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Mar 2015, 19:03

Albanian_girl mire e ka thene secili ka vendin e vete dhe nuk jane rivale te njeri-tjetrit.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 11 Mar 2015, 21:40

Nuk duhen njesoj femijet jane me te veqant sesa bashkeshortet.
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 7869
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga epanjohura prej Thu 12 Mar 2015, 08:16

AC_Milano shkruajti:Nuk duhen njesoj femijet jane me te veqant sesa bashkeshortet.
Hmmm...Po ata femij kush i solli ne jete?
Mendimi im:
Dashuria eshte e njejt,por menyrat jane te ndryshme.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5270
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi