» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Mar 2015, 23:14

Melanie Nash, 53-vjeēarja, nga New Hampshire, prej vitesh ishte vėnė nė kėrkim tė babait tė saj. Ajo jo vetėm qė nuk arrit tė merrte pasurinė e tė atit, por pėrfundoi nė burg nėn akuzėn e abuzimit tė kadavrės dhe ndėrhyrjes nė varreza.
Gruaja besonte se i ati i ndarė nga jeta nė vitin 2004, e kishte marrė pasurinė me vete nė varr. Nė bazė tė kėtyre dyshimeve, ajo zhvarros tė atin.
Nė arkivol gjen vetėm vodkė dhe cigare. Gruaja u arrestua nė pritje tė procesit gjyqėsor.
“ Unė e bėra kėtė pėr arsye tė drejta dhe e di se babai im do tė ishte dakord. E gjithė ajo qė bėmė ishte zhvarrosja e tim eti pėr tė kėrkuar dokumentet”, sqaron 53-vjeēarja. 

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Dardania prej Sun 08 Mar 2015, 23:30

Melanie Nash, 53-vjeēarja, nga New Hampshire, prej vitesh ishte vėnė nė kėrkim tė babait tė saj. Ajo jo vetėm qė nuk arrit tė merrte pasurinė e tė atit, por pėrfundoi nė burg nėn akuzėn e abuzimit tė kadavrės dhe ndėrhyrjes nė varreza.
Gruaja besonte se i ati i ndarė nga jeta
Kryesorja edhe ne at Dynja nuk ka mbetur i etur....
Kjo esht Arsyeja se sa i ka interesuar per Babain me heret. Ndoshta edhe ne Vorrim nuk ka qen. Ka shum Raste te tilla se ndoshta mbas nje Muaji ndegjojn se i ka Vdekur Nena apo Babai ku esht pyetja tek Pasuria menjeher vrapojn.... Po esht tjetra arsye se kam punuar veht. Shum pleq se jan neper Shtepi te Pleqeve e bejn Atest-in para se te Vdesin ose ja lejn Qytetit parat ose Kishave....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10940
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 09 Mar 2015, 08:17

Babain te gjalle nuk e ka njohur, por pasurine e tije e lakmon...fatkeqesisht kjo po fillon te ndodhe  edhe nder shqiptaret...shikoni vrasjet per prona ne Shqiperi e Kosove....fatkeqesi.
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga marino prej Mon 09 Mar 2015, 15:43

kjo gje mund te ndodhe njehere ne 100 milion njerez
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3290
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Mar 2015, 15:57

marino shkruajti:kjo gje mund te ndodhe njehere ne 100 milion njerez
E sakte gjera qe ndodhin shume rralle

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi