» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 07 Mar 2015, 00:09

Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!
1. Jeni nė njė garė, ndėrsa e kaloni personin qė ishte nė vendin e dytė. Nė cilin vend jeni?
2. Nėse nė garė e kaloni personin e fundit, atėherė jeni nė vendin e...?
3. Zgjidheni kėtė detyrė pa kalkulator, e as laps e letėr: Merri 1000 e shto 40. Tani shto edhe 1000. Tash shto edhe 30. Shto edhe 1000. Shto edhe 20. Shto prapė 1000. Shto 10. Sa u bėnė?
4. Babai i Zanės i ka pesė vajza: 1. Nana, 2. Nene, 3. Nini, 4. Nono. Si quhet vajza e pestė?
5. Nėse personi i verbėr dėshiron tė blejė syze tė diellit, si ia shpjegon kėtė shitėsit?
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11285
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Mar 2015, 09:56

Pergjigja 1: Ne vendin e dyte
Pergjigja 2: I fundit
Pergjigja 3: as qe po lodhem se ne matematik gjith e kam pas 2  Cool
Pergjigja 4: normal Zana
Pergjigja 5: Mi jep nje pal syza me goje pra  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga veronika prej Sat 07 Mar 2015, 12:06

Pergjigja e trete sipas logjikes sime duhet te jete 4100 Very Happy  e keto tjerat qe paskan qene per klasen e V-te I paska zgjidhur Naki Cool
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10285
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Mar 2015, 18:49

veronika shkruajti:Pergjigja e trete sipas logjikes sime duhet te jete 4100 Very Happy  e keto tjerat qe paskan qene per klasen e V-te I paska zgjidhur Naki Cool
E sakt  cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 08 Mar 2015, 21:19

Te dy ja keni qellu  Neutral
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11285
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrgjigjuni shpejtė nė kėto pyetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi