» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tenton tė vetėvritet, shpėtohet nga njė Luan deti !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tenton tė vetėvritet, shpėtohet nga njė Luan deti !

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Mar 2015, 12:58

Njė burrė i cili vuante nga njė sėmundje mendore dhe nga depresioni rrėfen sesi njė luan deti i shpėtoi jetėn, pasi tentoi tė vetėvritej.
Kevin Hines u hodh nga ura Golden Gate nė San Francisco nė vitin 2000, por ia doli tė mbijetonte pavarėsisht shanseve tė pakta qė njė gjė e tillė tė ndodhė.
Por pasi arriti t’i mbijetonte rėnies nga ura, Hines ndjeu se diēka po e mbante mbi ujė. Pas mbėrritjes sė rojės bregdetare, Hines mori vesh nga dėshmitarėt se kishte qenė njė luan deti qė e kishte mbajtur atė mbi ujė duke i shpėtuar jetėn.
Duke folur pėr Australian Broadcasting Corporation, Kevin tha se kjo ngjarje e ndihmoi qė tė rikuperohej dhe sot ai ia ka dedikuar jetėn pėrpjekjeve pėr tė parandaluar vetėvrasjet.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tenton tė vetėvritet, shpėtohet nga njė Luan deti !

Mesazh nga Dardania prej Fri 06 Mar 2015, 15:57

Kot nuk thon cfar esht e shkruar behet.... Ka qen Fati qe te Jeton e jo te Vdes....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tenton tė vetėvritet, shpėtohet nga njė Luan deti !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 06 Mar 2015, 21:04

Sa kam lexuar kjo kafshe eshte shume inteligjente
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11357
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tenton tė vetėvritet, shpėtohet nga njė Luan deti !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi