» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 Mar 2015, 19:04

Pershendetje a din kush se si mund ti bllokoj disa linqe qe po me vine ne profilin tim ne Facebook pa dijen dhe deshiren time. Cka eshte ma e keqe shume prej tyre jan linqe me permbajtje pornografike.
Ju lutem mos te talleni me pergjigje nese nuk e dini pergjigjen.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11450
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Mar 2015, 20:09

Albanian_Girl shkruajti:Pershendetje a din kush se si mund ti bllokoj disa linqe qe po me vine ne profilin tim ne Facebook pa dijen dhe deshiren time. Cka eshte ma e keqe shume prej tyre jan linqe me permbajtje pornografike.
Ju lutem mos te talleni me pergjigje nese nuk e dini pergjigjen.
Albanian_Girl,
Ketu jane viruse. Per ti larguar dhe per te mos pranuar keto gjera vepro keshtu:
Pasi ta hapesh llogarin tende ne facebook shko tek Privacy Settings
Pastak shko dhe Kliko ne Apps dhe Websites
Dhe ne fund Kliko Turn off All Apps
nese e ben kete jam i sigurt se nuk do te kesh me te tilla probleme dhe linqe.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi