» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qukapiku shpėton urithin e plagosur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Qukapiku shpėton urithin e plagosur

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 Mar 2015, 18:55


Fotografi tė magjishme janė realizuar nė Parkun e Londrės nga Martin Le-May.

Njė qukapik e ka bartur nė shpinė gjatė fluturimit njė urith tė plagosur, duke e shpėtuar kėshtu njė shqiponjė, e cila po bėhej gati ta sulmonte sėrish, ka raportuar “www.telegraph.co.uk”.

Qukapiku nė fillim ėshtė ulur pranė urithit tė plagosur, duke ia mundėsuar atij qė tė hipte nė shpinėn e tij dhe pastaj ka fluturuar drejtė shtėpisė sė urithit. 
Qukapiku e ka dorėzuar urithin e plagosur tek anėtarėt e tjerė tė familjes sė tij.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11291
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qukapiku shpėton urithin e plagosur

Mesazh nga veronika prej Wed 04 Mar 2015, 11:53

Uaaaaa sa e bukur te lumt Albanian_Girl per kete postim dhe foto qe ke sjellur
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10291
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi