» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Mar 2015, 12:39

Nga kėta kanibal ka frikė e tėrė India. Kėta janė murgjit e braktisur Aghor nga Varanasi, tė cilėt hanė mish njeriu dhe jetojnė nė mesin e varrezave nė kėrkim tė lartėsimit shpirtėror.
Kėto fotografi tė mahnitshme tregojnė priftėrinjtė dhe njerėzit me fytyra tė lyera me rruaza me ngjyra tė varura nga qafat e tyre, ndėrsa kėto fotografi janė bėrė nga fotografi italian Cristiano Ostineli, transmeton TetovaSot.
Fotografi italian ka jetuar njė kohė me kėtė fis tė tmerrshėm pėr tė mėsuar mė shumė pėr jetėn e tyre.
Anėtarėt misterioz tė kėtij fisi hanė mishin e njeriut si pjesė e ritualeve tė tyre, dhe gjithashtu pini nga kafkat e njeriut, thyejnė kokat e kafshėve tė gjalla me dhėmbė dhe meditojnė mbi tė vdekurit nė kėrkim tė lartėsimit shpirtėror.
Kujdes kush udheton ne Indi Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Mesazh nga albi prej Tue 03 Mar 2015, 15:41

Me te keq se kafshat e egra     runa  Zote nga  keta egersira
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi