» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 27 Feb 2015, 12:58

Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.

Kėshtu kanė deklaruar hulumtuesit e Universitetit tė Michigan.

“Facebook ndikon nė mėnyrėn se si ndihemi” ka thėnė profesori Ethan Kross, qė ėshtė nė krye tė kėtij hulumtimi.
Njerėzit qė vazhdimisht shikojnė nėpėr postime tė huaja nė mėnyrė “pasive” - ditė pas dite, fillojnė tė kenė rėnie dhe tė ndihen si tė lėnė pas dore.

Tė tjerėt qė postojnė nė Facebook dhe komunikojnė me njerėz, nuk tregojnė tė njėjtėn rėnie tė moralit apo disponimit, zbulon mė tutje hulumtimi.

Pėr tė ardhur nė kėtė pėrfundim, janė pyetur 80 shfrytėzues tė Facebook, tė cilėt janė pyetur pėr disponimin qė kanė, para dhe pasi tė keni postuar diēka, apo tė tjerėt qė vetėm kanė shikuar nė llogari tė tė tjerėve./Indeksonline/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga veronika prej Fri 27 Feb 2015, 20:35

Albanian_Girl shkruajti:Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.
*********
Jan disa jo vetem ne facebook por edhe neper forume  Cool
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10354
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 28 Feb 2015, 14:58

veronika shkruajti:
Albanian_Girl shkruajti:Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.
*********
Jan disa jo vetem ne facebook por edhe neper forume  Cool
pleas cig cig cig cig  pa koment kolege  vetem se ju me keto ngjyrat e kuqe po me bini ne sy si me shume aktive  fest jocolor
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Teuta_Pr prej Sun 01 Mar 2015, 11:22

Po eshte normale qe i kan kto gjona rrjetet sociale dhe forumet dhe nuk duhet te mirren shume personale
avatar
Teuta_Pr
VIP

Postime : 54
Kyējet nė forum : 11199
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi