» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Mesazh nga veronika prej Wed 18 Feb 2015, 18:05

Njė video tronditėse e njė bande femrash qė kapin njė burrė nė njė stacion autobusi dhe e fusin nė makinė po bėn xhiro nė internet.
Pamjet e kamerės sė sigurisė tregojnė burrin qė po priste nė njė rrugė tė shkretuar, kur mbėrrin makina me grupin e femrave.

Njėra prej tyre ulėn xhamin dhe flet mė tė para se ajo dhe dy tė tjerat tė dalin nga makina dhe e fusin me dhunė brenda.

Sipas medieve lokale, policia po heton mbi njė pengmarrje tė mundshme, qė ndodhi nė qytetin Kutaisi nė perėndimit tė Gjeorgjisė, raporton "The Mirror".

Pasi historia u bė publike, u publikua dhe njė tjetėr video e regjistruar nga njė kamera e dytė sigurie.

Qė prej publikimit tė lajmit, videoja ka marrė mijėra “share”, por shumė njerėz ngrenė dyshimin pėr njė rreng.

Shumė komentues thonė se bėhet fjalė pėr njė reklamė pasi nė fund tė videos, burri qė u mor “peng” shfaqet duke vrapuar pa pantallona. /shekulli/
Ja video
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10360
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Feb 2015, 15:10

Shyqyr qe nuk paskam qelluar une ketu Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Mesazh nga Ylli-1 prej Fri 20 Feb 2015, 09:57

Burri vraponte pa pantollona!!! Qudi si i paskan mbete breket veshur.////phiiiiiiiiiiiiii
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10382
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Mesazh nga albi prej Sat 21 Feb 2015, 20:38

I mjeri aj  hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tri femra e “marrin peng” njė mashkull! (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi