» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė milion dollarė pėr makinėn e presidentit mė tė varfėr nė botė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė milion dollarė pėr makinėn e presidentit mė tė varfėr nė botė

Mesazh nga veronika prej Sun 25 Jan 2015, 19:36


Presidenti i Uruguait, Jose Mujica thotė se i kanė bėrė njė ofertė tunduese pėr makinėn e tij, “Volkswagen Beetle”.
Dikur i quajtur si ‘presidenti mė i varfėr nė botė’, pėr shkak tė jetesės sė tij modeste, Mujica tha se oferta prej 1 milion dollarėsh i ishte bėrė nga njė sheik arab. Ai foli pėr revistėn “Busqueda”, duke thėnė se nėse do tė pranojė ofertėn paratė do tė shkojnė pėr bamirėsi.


“Ata mė bėnė njė ofertė. Nė fillim isha i habitur, por nuk i kushtova shumė vėmendje. Por mė vonė, mė erdhi njė tjetėr ofertė dhe tani po e shoh atė mė seriozisht’, tha Presidenti i Uruguait.

Jose Mujica, i njohur si ‘Pepe’, president prej 2010-ės, ėshtė i njohur pėr stilin mėse modest tė jetesės. Ai zotėron vetėm njė “Volkswagen” tė vjetėr dhe jeton me bashkėshorten, senatoren Lucia Topolansky, nė njė fermė tė vogėl nė rrethinat e Montevideos.
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10342
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi