» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēmendet Irina, zhvishet pas ndarjes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēmendet Irina, zhvishet pas ndarjes

Mesazh nga rajmonda prej Fri 23 Jan 2015, 19:06

Pas ndarjes me futbollistin Cristiano Ronaldo, modelja ruse, Irina Shayk ėshtė nė qendėr tė vemendjes.
Nė lidhje me pėrfundimin e lidhjes me Ronaldon, Irina nuk ka dhėnė asnjė koment dhe gjithēka ka preferuar ta kalojė nė heshtje.
Ndėrsa pėrsa i pėrket anės profesionale, Shayk nuk ėshtė ndalur veēse ka marrė energji nė lidhje me projektet e reja.
Nė llogarinė Instagram, modelja ka publikuar njė prej fotove qė ka tė bėjė me setin e parė fotografik, ku shfaqet tejet joshėse.
Ndėrkohė nga ana tjetėr, Ronaldo nė njė deklaratė tė tij ka uruar vetėm tė mira pėr ish – tė dashurėn Shayk. /Telegrafi/
avatar
rajmonda

Shteti : Prishtinė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 10531
Regjistruar mė : 18/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēmendet Irina, zhvishet pas ndarjes

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 28 Jan 2015, 12:54

Normale rajmonda, sa ishte me CR7 nuk e kishte lirine e duhur hahahhahaha. Kjo cveshur ka qendruar tere kohen moj. Na mbyten gazetaret budallenj me lajme bajate!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10379
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi