» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė kėrkim tė dasmės ideale, ēifti martohet 66 herė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė kėrkim tė dasmės ideale, ēifti martohet 66 herė

Mesazh nga malėsorja prej Fri 23 Jan 2015, 17:29

Njė ēift qė deri tani ka thėnė “Pranoj” 66 herė, po pėrgatitet tė shtojė edhe Zelandėn e Re nė listėn e tyre tė dasmės, duke pretenduar se tashmė e kanė gjetur vendin perfekt.

Alex Pelling dhe Lisa Gant nga Manchester kanė ndėrmarr kėtė nismė nė 3 vite e gjysmė dhe tani po pėrgatiten tė udhėtojnė drejt Zelandės sė Re pėr tu martuar sėrish mė 28 janar.
Ēifti me shpirt aventuresk ka pasur njė ceremoni martesore nė ēdo vend qė ka shėtitur nė botė, por thotė se ende nuk e ka bėrė ceremoninė perfektė.
Ceremonitė martesore janė zhvilluar sipas traditave tė vendit ku e kanė mbajtur atė.

malėsorja

Shteti : Malėsia e Madhe
Postime : 4
Kyējet nė forum : 10959
Regjistruar mė : 27/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi