» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Jan 2015, 11:47

Njė grua ka vendosur qė pasurinė e saj prej mė shumė se 1 milionė dollarėsh tė mos ia lėrė trashėgim fėmijėve, por qenit tė saj.
Rose Ann Bolsany thotė se ėshtė shumė e dashuruar pas qenit me emrin Bella Mia dhe ka dėshirė qė kafsha tė vazhdojė jetėn luksoze me tė cilėn ėshtė mėsuar edhe pasi tė mos jetė mė pronarja.
Pasuria e zonjės qė do e trashėgojė qeni fatlum konsiston nė bizhuteri, depozitė bankare dhe njė shtėpi luksoze pushimi.
Gruaja 60-vjeēare nga Nju Jorku thotė: “Fėmijėt e mi janė tė rritur dhe tė suksesshėm. Nuk kanė nevojė pėr paratė e mia. Ata e dinė shumė mirė sa tė lumtur mė ka bėrė mua ky qen. Ka qenė njė dhuratė nga Zoti.”

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Mesazh nga albi prej Sat 24 Jan 2015, 18:07

Qmenduri me  shum ka vler nje kafsh  se femia isaj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Mesazh nga veronika prej Sat 24 Jan 2015, 21:15

albi ajo thote:
citat shkruajti:Gruaja 60-vjeēare nga Nju Jorku thotė: “Fėmijėt e mi janė tė rritur dhe tė suksesshėm. Nuk kanė nevojė pėr paratė e mia.
dmth kjo ka aq shume para sa per mendimin tim vetem ka dasht te jete ne qender te vemendjes ne boten virtuale ngase nje trashigimtar sigurisht se nuk mund te jete nje qen Very Happy
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10459
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 27 Jan 2015, 16:16

veronika, ne perendim ka ligj qe te lejon te ia lesh trashegim pasurine tende kujt te duash, edhe nje qeni...normal qe ai qeni trashegimtar do te kete dike qe te kujdeset per te, per kete merr para advokati dhe shteti qe siguron realizimin e deshires se fundit.
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja nuk i lė asgjė fėmijėve, trashėgimia i shkon qenit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi