» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Mesazh nga Nela prej Sun 18 Jan 2015, 20:42

Flet nė telefon dhe e lėshon lehtė kuletėn nė tokė. Kalimtarėt e zakonshėm e marrin kuletėn dhe ia japin, apo i bėjnė me dije se i ka rėnė.
Gjithēka ėshtė nė rregull deri nė minutėn 1:15 kur njė ēift vendosin ta marrin kuletėn me vete, transmeton Telegrafi. Por, ata nuk janė tė vetmit qė bėjnė njė gjė tė tillė, sepse ka edhe tė tjerė qė sė pari e kontrollojnė pėr para e pastaj vet e hedhin hedhin atė.
Shikoni se si nė fund ata turpėrohen para kamerės, pėr veprimin e pamatur qė e bėjnė. /Telegrafi/
avatar
Nela

Shteti : Kosova
Postime : 17
Kyējet nė forum : 11304
Regjistruar mė : 31/08/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 19 Jan 2015, 15:50

Lakmia te merr fytyren, apo jo?
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10370
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi