» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zbulohet pasardhėsi i Bruce Lees (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zbulohet pasardhėsi i Bruce Lees (Video)

Mesazh nga rebeka dervishaj prej Sat 17 Jan 2015, 23:29

Njė djalosh 4-vjeēar qė shfaqet duke imituar yllin e arteve marciale, Bruce Leen, ėshtė bėrė i famshėm nėpėr rrjetet sociale.
Nė njė video, djaloshi i vogėl kinez, shihet duke praktikuar lėvizjet e njėjta me Leen. Ai qėndron para televizorit ndėrsa me precizitet imiton yllin e famshėm qė shihet duke bėrė lėvizjet e tij nė televizor. /Telegrafi/
avatar
rebeka dervishaj

Shteti : Kosova
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11139
Regjistruar mė : 13/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi