» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Facebook e lėshon produktin e ri “Work”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Facebook e lėshon produktin e ri “Work”

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 16 Jan 2015, 23:30

Zakonisht qasja nė rrjetet sociale nga zyrat dhe puna pėr shumė njerėz ėshtė e ndaluar, dhe nuk preferohet, ndėrsa me shėrbimin e saj mė tė ri, rrjeti social Facebook po synon ta ndryshojė kėtė gjė.
Sipas TechCrunch, kompania ėshtė duke e lėshuar produktin e saj tė ri tė quajtur ‘Work’, i cili do ti lejojė bizneset tė krijojnė rrjetin e tyre tė personalizuar social mes punėtorėve tė tyre.
Kėto funksione janė menduar pėr ta imituar pamjen dhe sjelljen tonė standarde nė Facebook. (Telegrafi)
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 10574
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi