» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


KELMENDI, XHUDISTJA MĖ E MIRĖ NĖ BOTĖ

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KELMENDI, XHUDISTJA MĖ E MIRĖ NĖ BOTĖ

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 13 Dec 2014, 16:34

Presidenti i Federatės Ndėrkombėtare tė Xhudos, Marcus Vizer, nesėr do ta vizitojė Kosovėn.
Numri njė i kėsaj federatė ndėrkombėtare ėshtė mbėshtetės i fuqishėm i sportit tė Kosovės. Vizer do tė ketė takime tė shumta nė vendin tonė, duke filluar nė Komitetin Olimpik tė Kosovės, por edhe nė institucionet e vendit tonė.
Ndėrkohė, Driton Kuka, trajner i Kampiones sė Botės nė Xhudo, Majlinda Kelmendit pėrmes profilit tė tij nė Facebook, ka bėrė tė ditur se presidenti i Federatės Ndėrkombėtare tė Xhudos, Vizer do ta shpall Majlinda Kelmendin xhudisten mė tė mirė nė botė nė tė gjitha kategoritė.
“Tė hėnėn vet Presidenti i IJF Vizer nė Prishtinė do shpall Majlinden Xhudistja mė e mirė nė Botė nė tė gjitha kategoritė me 4230 Pikė”, ka shkruar Kuka.  
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11456
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KELMENDI, XHUDISTJA MĖ E MIRĖ NĖ BOTĖ

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 15 Dec 2014, 07:33

Majlinda pervec qe eshte sportiste e sukseseshme, eshte edhe patriote e madhe, gje te cilen e deshmoi ne shume raste kur refuzoi ofertat e majme nga disa shtete qe te garoj nen  flamurin e tyre.
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi