» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Babai i Taulant Xhakės ia tėrheq vėrejtjen Arian Ēanit (Foto)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Babai i Taulant Xhakės ia tėrheq vėrejtjen Arian Ēanit (Foto)

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 20 Oct 2014, 09:38

Bota Sot | 19.10.2014 11:52

http://images.botasot.info/uploads/largea_largea_arian-ragip14137123281413715423.jpg

Pas reagimit tė Arian Ēanit se Taulant Xhaka gaboi qė shkoi pėr ta marrė flamurin dhe se ai ishte shkaktar i incidentit, ka reaguar babai i lojtarit.
Ragip Xhaka u shpreh i pakėnaqur nga komentet e Arian Canit dhe ka kėrkuar qė ai tė distancohet prej tyre.
Kjo vėrehet nga njė koment i Ragibit nė rrjetet sociale, ku shihet indinjata e tij ndaj prezantuesit televiziv kontravers, i cili fajėsoi shqiptarėt pėr incidentin.

http://botasot.info/reklama/ragip-xhaka.jpg

Kjo eshte pergjigja ne marrin e Arian Ēa(e)nit: Arian Ēani: Serbėt janė komb jonormal, por Xhaka provokoi:

http://www.albeu.com/dokumenta/foto/arian_cani.jpg

Arian Ēani mendon se nėse Taulant Xhaka nuk do tė kishte shkuar ta rrėmbente flamurin kombėtar shqiptar, ndeshja do tė kishte pėrfunduar normalisht.

Duke folur pėr "Agon Channel", Ēani tha se Xhaka duhet tė kishte ruajtur qetėsinė nė momentin qė flamuri u kap nga futbollisti serb.

Gazetari i njohur i emisionit "Zonė e lirė", duke komentuar serbėt, u shpreh se ata nuk janė komb jonormal dhe se kanė probleme./albeu.com/
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10376
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi