» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Few inquiries

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Few inquiries

Mesazh nga Ramazan prej Fri 26 Sep 2014, 14:06

Tungjatjeta, 

Si jeni? I see this forum is a ForuMotion forum. I opened an albanian support forum for ForuMotion as they don't have one. When we get permission, we will use their icons and a banner so it looks like an official ForuMotion forum.

I ask the admins of this site to allow me to advertise it here since we need members to ask questions and staff as well!

Help the albanian community out. We are brothers and we are one, united. 

Awaiting the admins.
avatar
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 3535
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Sep 2014, 15:28

You are welcome
As well I have been for long time in language tools in ForuMotion. Grat idea hope you will help Albanian Community and especialy the youth people.
You are free to advertise Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Ramazan prej Mon 29 Sep 2014, 17:24

The forum is http://ndejfme.forumotion.com

Hope to see you there! Smile
avatar
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 3535
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi