» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Naki prej Fri 25 Apr 2014, 13:21

Roberto Cavalli ka joshur vėmendjen e mediave derisa plaku i modės po bė plazh nė Miami me tė dashurėn e tij mė shumė 40 vjet mė tė re.
Ai ka ngritur perandorinė e tij tė modės qė shquhet vecanėrisht pėr ngjyrat ekzotike, ndaj edhe nuk pėrbente surprizė qė 73-vjeēari Roberto Cavalli dhe e dashura e tij, Nina Nilson tė shfaqeshin me rroba banjoje plot ngjyra nė plazh.
Ēifti me diferencė tė madhe nė moshė, (Nina ende s’i ka mbushur 30 vjeē) u fotografua duke marrė rreze nė plazhet e Majemit nė Shtetet e Bashkuara. Ajo dukej nė formė tė mirė, po ashtu edhe 73-vjeēari megjithėse mbi shpinė ka 73 vite. /TopChannel/Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga albi prej Mon 05 May 2014, 18:00

ky plaku paska shie te mire
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11574
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Ylli-1 prej Sat 17 Jan 2015, 14:03

Normal albi qe ka shije, eshte kreator hahhahahhaha
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10313
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi