» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Akullore dietike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Akullore dietike

Mesazh nga Sexy_Girl prej Tue 15 Apr 2014, 15:54

Qėrojmė bananet dhe i presim feta-feta.
I vėmė ne njė gote/ tas/ kupe ne ngrirje pėr afėrsisht 4 ore.
Kur te jene ngrire i bluajmė ne mikser  me pak qumėsht te ftohte.
Akullorja ėshtė gati!
2-3 banane te pjekura
pak qumėsht te ftohte

Sexy_Girl

Shteti : Aty ku jam !
Postime : 25
Kyējet nė forum : 9746
Regjistruar mė : 28/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi