» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kuriozitet: Pėrjeton 50 orgazma nė ditė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kuriozitet: Pėrjeton 50 orgazma nė ditė

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Apr 2014, 12:54


Njė 24-vjeēare nga Florida thotė se pėrjeton deri nė 50 orgazma nė ditė pėr shkak tė njė gjendjeje, e cila e mban vazhdimisht tė eksituar.
Amanda Gryce vuan nga njė ērregullim i ngacmimit tė vazhdueshėm gjenital pėr mė shumė se njė dekadė, ndėrsa tash ka arritur qė tė bėjė njė jetė pakėz mė normalė falė gjetjes sė dashurisė dhe trajtimit mjekėsor.
Mirėpo, nė bazė tė urdhrave tė mjekėve, ajo dhe i dashuri i saj, Stuart Triplett (22 vjeē), e kanė tė ndaluar tė kryejnė marrėdhėnie seksuale.
Disa nga gjėrat e pazakonta qė e nxisin orgazmėn e saj janė, p.sh. dridhjet mė tė vogla, vozitja me veturė apo muzika me bas tė lartė.
“Mund tė ndodhė kudo dhe nganjėherė i kam pesė resht. Nuk ėshtė kėnaqėsi – ėshtė bėrė si torturė”, ka treguar Amanda. /Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuriozitet: Pėrjeton 50 orgazma nė ditė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 11 Apr 2014, 18:43

Smundje eshte kjo dhe eshte vetem nje turtore ndaj te gjores.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11456
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuriozitet: Pėrjeton 50 orgazma nė ditė

Mesazh nga PRINCO prej Sat 12 Apr 2014, 11:35

E pa besueshme .. vec si lajm intersant por e pa mundur..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8920
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuriozitet: Pėrjeton 50 orgazma nė ditė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi