» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kjo foto ka mbi dy milionė pėlqime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kjo foto ka mbi dy milionė pėlqime

Mesazh nga Ali prej Sun 06 Apr 2014, 19:36

Se dashuria e pėrjetshme ekziston, dėshmon fotografia e njė ēifti qė ėshtė bėrė hit nė internet. Deri tash kjo foto ka mbi 2.5 milionė “like”, por reagimet janė tė ndryshme pėr vėrtetėsinė e fotografive
Fotografia ėshtė bėrė nė njė shkėmb, dikur dhe sot. Fotoja e parė ėshtė bėrė mė 1963, ndėrsa e dyta sivjet.
Deri tash nuk dihet se kush janė nė foto, e as se nga cili vend vijnė, pos qė dyshohet se mund tė jenė nga Japonia.
Sidoqoftė, kolazhi i tė dy fotove flet pėr dashuri, ndaj meriton respekt. /Telegrafi/
avatar
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 11121
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi