» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


GOLD AG REPERI TRIM

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

GOLD AG REPERI TRIM

Mesazh nga albi prej Tue 01 Apr 2014, 23:40


albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10506
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GOLD AG REPERI TRIM

Mesazh nga albi prej Wed 02 Apr 2014, 22:30

ku patriot GOLD AG  esht nje patriot nga Presheva dhe  me kengen e vet tregon qka ka vuajt poplli ne KS

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10506
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi