» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I them,

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu 13 Oct 2011, 16:34

Kle@Love shkruajti:I them qe te jesh sa me aktive

i them Kle@Love sa e shoh edhe ju nuk qenkeni me shum aktive se une edhe pse qenkeni administratore me duket duhet te keni pak me shum pergjegjesi per forumin siq mendoj kur jeni admine apo thjesht hyjn njerezit kur kan nevoj per ndihm apo per pm me fal kjo esht ne pergjithesi per te gjith jo vetem per ju

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 7779
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Mar 2014, 22:12

Duaje Veten eshte personi me te cilin do ta kalosh gjith jeten...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Sat 15 Mar 2014, 22:19

ke frig Zotit dhe rrespektoj te tjert
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi