» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


I them,

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Aug 2009, 23:07

lolita shkruajti:Te dua se edhe ti me don mua
Ceke emrin loli se nuk po dime kujt po i thua 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17734
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Aristogata prej Thu 20 Aug 2009, 11:46

te dua te miren Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9169
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Thu 20 Aug 2009, 12:31

Te dua sepse je frymarja ime!

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga GoldeN prej Thu 20 Aug 2009, 18:01

te dua se jam i sigurt qe dhe ti me do.......

GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 8608
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 Aug 2009, 19:11

te dua se te don shpirti im

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 31 Aug 2009, 18:05

Te dua se e Meriton!

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 31 Aug 2009, 18:10

te dua sepse je jeta ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 31 Aug 2009, 22:11

Te dua sepse je i vetmi yll qe ndricon per mua.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 01 Sep 2009, 04:31

te duaa, se ty te dashuroj!

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11399
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 17:48

Te dua si shok

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Geri prej Mon 09 Nov 2009, 18:30

Te dua se ti je jeta ime
Te dua.. pa ty bota e humb kuptimin
Te dua se pa ty s'mund te jetoj
Te dua dhe me verte ty te dashuroj.

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14688
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 18:34

Te dua Se me don
Te dua e te Puthe, se e meriton
Te dua e te kam yll, qe shendrit
Te dua se te kam, si shpirt
.!

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Adonisi prej Mon 09 Nov 2009, 18:36

Te Dua sepse Ti je ajeri qe une thithe.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"

Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10008
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 18:38

Te dua se ti je dielli qe me rezit.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 09 Nov 2009, 19:27

Te dua ty lart sepse je mikja ime

T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 8372
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 19:28

Te dua edhe une ty se je mik i imi.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 19:28

Te dua sepse te duash ty eshte sikur te mos duash fare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 09 Nov 2009, 19:29

Te dua sepse je moderatore e zonja krayzi

T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 8372
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 09 Nov 2009, 19:36

te dua sepse je shok i mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 19:39

Te dua sepse e dashur je.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga lolita prej Mon 09 Nov 2009, 21:55

Te dua o njeri

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14101
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 09 Nov 2009, 21:57

te dua sepse me don edhe ti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:26

SE JA VLEN TE'T DUA TY

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 16:27

Te dua kur eshte e d'lire dashuria?
Kur veten harron shpejt.
Kur eshte e thelle dashuria?
Kur eshte e heshtur krejt!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 20:14

Te dua ne netet me hene

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Wed 25 Nov 2009, 20:59

Te dua cdo dite e me shum.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga lolita prej Wed 25 Nov 2009, 22:00

Te dua

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14101
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 16:50

Te dua por ste kam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Nov 2009, 17:06

te dua shqiperi se je vendlindja ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 14:00

Te dua kur me mungon kaq shume...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 Nov 2009, 18:36

te dua shqiperi se je vendlindja ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga krayzi prej Fri 27 Nov 2009, 19:00

Te dua , te kam dashte dhe gjithnje do te dua, sepse je i imi.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9871
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 19:58

te dua 100%

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga donita prej Fri 27 Nov 2009, 20:20

Te dua engjulli im

donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9511
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 20:27

te dua por sje per mua

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 21:31

Te dua zemer, kam nevoj per ty sonte ne kete nate ku yjet her shfaqen e her shuen.
Te dua zemer, kam nevoj per perqafimet e tua kete nate ku termometri ne trupin tim shenon 39.3
Ndiem shum vetem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Nov 2009, 21:37

Te dua se per te fal ngrohtesi ty jetoj..
Te dua zemer qe dhimbja jote te shkoj ke shpirti ime
Se aty shoh syt e mi ata sy..
Te shohin vetem Ty cpilti im

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14688
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 28 Nov 2009, 00:38

te dua por sje me mua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Nov 2009, 22:11

Te dua ty vetem ty

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14101
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga donita prej Sat 28 Nov 2009, 22:25

Te dua Lindi

donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9511
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi