» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Mesazh nga veronika prej Thu 27 Mar 2014, 16:00

Tė gjithė e njohin kėngėn “Ani mori nuse” dhe interpretimin qė ia ka bėrė bilbili i Kosovės, Nexhmije Pagarusha. Por, a i keni parė kinezėt duke vallėzuar me njė version tė kėsaj kėnge?
Nė kanalin “World News Video” shihet njė grup i valltarėve kinezė, qė luajnė me kėtė kėngė. Lėvizjet e tyre ngjajnė me vallen e Rugovės.
Nga ajo qė shihet nė video, kinezėt janė bėrė ushtrime pėr njė performancė qė do ta japin nė publik, pasi prezent ėshtė koreografi. Pra, fjala mund tė jetė pėr njė trup valltarėsh.
Pėr mė shumė, shikojeni videon.
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10342
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Mesazh nga albi prej Thu 27 Mar 2014, 17:05

Luja  kenz luja valle shqip Very Happy
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2014, 18:02

Bon vaki te gjithe keta jane te ndonje shqiptari  Neutral  Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Mesazh nga albi prej Thu 27 Mar 2014, 20:50

po po Bon vaki sepse dhe  femrat kineze shum i dashurojn shiptaret hahahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesante: Kinezėt vallėzojnė me kėngė shqiptare! (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi