» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tregime pėr fėmijė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tregime pėr fėmijė

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 00:41

Djaloshi qė mori fuqinė e ariut
Kohė mė parė retė kanė qenė prej leshi. Njė ditė ariu u shtri mbi njė re, duke bėrė qė tė binin disa shtėllunga. Kėto ranė mbi njė pyll, ku jetonte njė nimfė, njė prej atyre vajzave hyjnesha qė gjatė ditės fshihen nėpėr pemė ndėrsa natėn kėrcejnė nėn dritėn e hėnės. Nimfa gjeti njė prej flokėve dhe e mori, e bėri gėrshet me disa fije bari dhe ndėrtoi njė djep pėr fėmijėn e saj, i cili u rrit aq i fortė dhe aq leshatak sa e quajtėn ari. Por nuk ishte dosido ari, pasi ai e luftonte vetėm tė keqen dhe i ndihmonte ata qė kishin nevojė dhe qė ishin tė shtypur, ndėrsa asnjėherė nuk kėrkonte ndonjė dėmshpėrblim pėr kėtė.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi