» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 00:37


Rusėt rrezikojnė tė pėrballen me sanksione tė shumėllojshme nga Kievi, pas aneksimit tė rajonit tė Krimesė.
Ndėrkaq, sė fundmi ka ardhur njė sanksion shumė interesant – femrat ukrainase kanė vendosur “embargon seksuale” ndaj burrave tė vendit agresor.
“Ne dai Russkomu” (“Mos ia jep rusit”) ėshtė slogani i fushatės sė femrave nga Ukraina.
Fushata e kėtyre grave po pėrhapet me shpejtėsi nėpėr blogėt ruse e ukrainase. /BW/Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17503
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga albi prej Wed 26 Mar 2014, 13:39

hahaha paskan kapitillu Ruset

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 23:20

albi kur po shkojme ne Ukrain  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17503
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga epanjohura prej Wed 26 Mar 2014, 23:24

Ishalla nuk ju ka ik mendja per *** ju dyve... Neutral  Neutral

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 4049
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga veronika prej Thu 27 Mar 2014, 15:43

Naki shkruajti:albi kur po shkojme ne Ukrain  Cool

Pasi Ukraina e ka njohur Kosoven si shtet te Pavarur shkoni shkoni  Very Happy

veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 9241
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga albi prej Thu 27 Mar 2014, 16:59

Naki shkruajti:albi kur po shkojme ne Ukrain  Cool
 Naki nuk do shkojm ne Ukrain sepse ne KS kemi femra mjaft dhe shum te bukura Very Happy

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ukrainė, femrat vėnė embargo: “Mos ia jep rusit”

Mesazh nga Sponsored content Today at 01:03


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi