» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Mar 2014, 23:48

Ngushllime simaptizuesve te Realit  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga epanjohura prej Mon 24 Mar 2014, 00:15

Urime Barcelones bashk me simpatizuesit-set..Edhe mua pra -Urime  fest

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5279
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Mar 2014, 00:23

epanjohura shkruajti:Urime Barcelones bashk me simpatizuesit-set..Edhe mua pra -Urime  fest
Hahahaha sa gjynaf Real Madrid - Mesi 3:4

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga epanjohura prej Wed 16 Apr 2014, 21:30

Sonte a po fitojm a jo??

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5279
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Apr 2014, 11:54

Po po kish thene Murseli 2:1  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga epanjohura prej Fri 25 Apr 2014, 20:29

Ish-trajneri i Barcelonės, Tito Vilanova, ka ndėrruar jetė nė moshėn 45 vjeēare.

Ish-mesfushori qėndror katalanas, ishte pranuar nė spital pas pėrkeqėsimit tė shėndetit tė tij, qė ka kėrkuar njė operacion nė stomak tė enjtėn.

Ishte presidenti i Barcelonės, Josep Maria Bartomeu, ai qė konfirmoi se trajneri katalanas po lufton pėr jetėn e tij, duke bėrė tė ditur se vėshtirė se ai do tė mbetet gjallė.

Sidoqoftė, Vilanova, karriera e tė cilit si trajner pėsoi goditje pėr shkak tė kancerit, nuk ka qenė nė gjendje qė tė pėrballojė luftėn dhe ka ndėrruar jetėn pasditėn e tė premtės.

Problemet shėndetėsore tė Vilanovas filluan pasi ai pėsoi njė rikthim tė kancerit nė fyt nė vitin 2012, njė vit pas diagnostifikimit tė parė. Kjo ndodhi vetėm gjashtė muaj pasi mori nė drejtim Barcelonėn.


Ai iu nėnshtrua operimit nė vitin 2012, me Jordi Rouran qė e zuri vendin e tij teksa ai po riaftėsohej nė Amerikė. Ai u kthye nė mars tė vitit 2013 pėr tė udhėhequr Barcelonėn drejt titullit nė La Liga.

Sidoqoftė, ai dha dorėheqje pas kėtij triumfi, duke sinjalizuar se shėndeti i tij nuk ėshtė optimal.

Vilanova ka qenė jashtė vėmendjes sė mediave pas largimit nga Camp Nou, por spekulimet pėr shėndetin e keq nuk u ndalėn dhe tani duket se kanė qenė tė vėrteta. Ai lė pas gruan dhe dy fėmijė.

Pas konfirmimit tė vdekjes sė tij, presidenti i Barcelonės, Bartomeu tha nė njė komunikatė se ai ndihet tmerrėsisht keq pėr atė qė ka ndodhur.

"Tito do tė jetė referencė si njeri dhe gjithmonė nė aspektin futbollistik pėr Barcelonėn. Ne falėnderojmė atė qė na ka mėsuar pėr gjithēka", ka deklaruar Bartomeu. /Telegrafi/


epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5279
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga epanjohura prej Sun 22 Mar 2015, 21:33

Cka po mendoni sonte per Barcen?

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5279
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga epanjohura prej Sun 22 Mar 2015, 22:56

E kam dijt qe fiton Barca po pritsha rezultatin 3-1 Mad

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5279
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 07:23

epanjohura shkruajti:E kam dijt qe fiton Barca po pritsha rezultatin 3-1 Mad

Te njejten parashikim kisha dhe une epanjohura....dhe deri ne minuten e fundit kam prite qe do te realizohet parashikimi im
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga debatiku prej Mon 23 Mar 2015, 08:30

Leje se Realit ja mori fitoren Ronaldo sa per Barcelonen sun e kish mujt po te shenonte Ronaldo ne fillim pastaj nje anulim goli nga referi nuk kishte te bente me ofsajd

debatiku

Shteti : Kosova
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11257
Regjistruar mė : 19/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 09:56

Dhe nja dy tri shansa te Naymar dhe nje dy faula ne 16 qe i ben futbollistet e Realit ndaj Suarezit dhe nuk u referua asgje...

Ne fund te fundit Barca fitoi me 2 - 1 perderisa eshte dashur te fitoj minimum 3 - 1
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: El Clasico Real Madrid - Bracelona 3:4

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi