» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shakira, mė e popullarizuara nė Facebook

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shakira, mė e popullarizuara nė Facebook

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 23 Mar 2014, 18:32

Kėngėtarja kolumbiane, Shakira, udhėheq me numrin e njerėzve qė e kanė pėlqyer faqen e saj nė Facebook.
Mbi 86.6 milionė pėlqime ka faqja e saj zyrtare nė rrjetin mė tė madh social (nė momentin kur po e publikojmė kėtė artikull).
Pas 37-vjeēares renditet Rihanna, kurse vendi i tretė i takon Eminemit.
Nė top-dhjetėshe gjendet edhe futbollisti portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i cili aktualisht ka mbi 76.2 milionė pėlqime nė faqen e tij.
“Nuk mund t’u falėnderoj sa duhet pėr mbėshtetjen tuaj. Jam aq e lumtur qė ju kam”, ka shkruar mes tjerash Shakira kur ka kuptuar se faqja e saj ėshtė mė e ndjekura nė Facebook. /Telegrafi/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11459
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi