» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


BB7: Viola: “Kam frikė nga nominimi”, Meridiani: “Do bėjmė sikur njihemi”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

BB7: Viola: “Kam frikė nga nominimi”, Meridiani: “Do bėjmė sikur njihemi”

Mesazh nga denis.glloga prej Sun 16 Mar 2014, 20:58

banorėt diskutojnė pėr lojėn e ēiftit Matilda dhe Fatjon. Ata janė tė mendimit qė Fatjoni ka bėrė lojė mė tė mirė se Matilda, pasi ai nuk ka rėnė fare nė sy. Fatjoni shprehet se do e kishte vazhduar lojėn e tij pėr 3 muaj.
Matilda akuzon Fatjoni, si fajtor qė ajo ėshtė bėrė xheloze, ndėrsa Meridiani i thotė asaj se nuk kishte arsye pse tė bėhej xheloze. Matilda shprehet se nuk po duronte dot, pasi nuk mund tė bėjė ēdo gjė pėr lojė.
Mė pas nė oborr, Violeta i shpreh Meridianit frikėn qė ka nga nominimi. Meridiani e qetėson dhe i thotė se nga shtėpia del Esterina.
Meridiani shprehet se ai do bėj lojė me banorėt dhe do ta mbajė Violėn nė shtėpi, por ajo thotė se mund tė dalė keq. Viola pranon se dėshiron shumė tė qėndrojė sa mė gjatė nė shtėpi dhe uron mos dalė nga Big Brother.

Meridiani bėn plan me Violetėn, qė tė shfrytėzojnė dyshimet e banorėve se ata janė ēift. Meridiani i propozon Violės tė bėjnė sikur janė ai ēifti qė njihen jashtė. Ai thotė se do t’i ēmendė banorėt, sepse do fillojė tė flasė fjalė nė polonisht.
Mė pas ata shkojnė nė dhomėn e gjumit dhe fillojnė tė bėjnė thashetheme pėr banorėt e tjerė. Esida vazhdon tė jetė e mėrzitur pėr daljen e Eraldit, duke pėrmendur faktin se shumė banorė u gėzuan me ikjen e tij.
Viola shprehet se ata janė kėnaqur, se mendojnė se kanė pėrēarė grupin. Viola kėshillon Esidėn tė bėj shoqe vajzat, kurse ajo thotė qė ėshtė shumė e vėshtirė tė futesh nė mes tė tyre.
avatar
denis.glloga

Shteti : shqiperi
Postime : 4
Kyējet nė forum : 4062
Regjistruar mė : 16/03/2014
Profesioni : mekanik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BB7: Viola: “Kam frikė nga nominimi”, Meridiani: “Do bėjmė sikur njihemi”

Mesazh nga Katilja prej Thu 17 Apr 2014, 09:27

un nuk e shoh kshu skam qaq me thon

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi