» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zanfina Ismaili ėshtė single?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zanfina Ismaili ėshtė single?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2014, 13:30
Kėngėtarja Zanfina Ismaili duket se ka pėsuar njė ndryshim tė madh nė jetė.
Kėngėtarja e njohur shqiptare, e cila tash e sa kohė ka qenė nė lidhje tė dashurie, duket se tani ėshtė e vetmuar.
Zanfina ėshtė kujdesur vazhdimisht qė tė mos diskutohet nėpėr media pėr jetėn e saj private dhe tani ėshtė vet ajo qė ka konfirmuar me njė foto nė Instagram se ėshtė ‘single’.
Kėngėtarja besohe se ėshtė nė pėrgatitje tė projekteve tė reja dhe mbetet tė shihet sa do tė ndikojė ndarja nė gjendjen e saj emocionale dhe nė karrierėn e saj. /Telegrafi/Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi