» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

lule Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga E bukula :* prej Fri 14 Mar 2014, 23:27

Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
avatar
E bukula :*

Shteti : New York
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4138
Regjistruar mė : 11/03/2014
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Mar 2014, 23:39

Mire se erdhe E bukula  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Dardania prej Fri 14 Mar 2014, 23:42

Mir se keni Ardhur e Bukula.... Uroi te Kaloni Caste te bukura ....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10826
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga princesse prej Sat 15 Mar 2014, 21:35

Pershendetje
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10842
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Mar 2014, 21:46

Mire se erdhe..

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5150
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga albi prej Sat 15 Mar 2014, 22:08

mir se te gjeta
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga lolita prej Sat 15 Mar 2014, 22:30

Pershendetje tgjithve

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14971
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga albi prej Sun 16 Mar 2014, 12:45

pershendetje  dhe mir se erdhe Lolita flower
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Hi ! Si po kaloni ?

Mesazh nga E bukula :* prej Sun 16 Mar 2014, 22:59

fest    Embarassed  alb  love
avatar
E bukula :*

Shteti : New York
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4138
Regjistruar mė : 11/03/2014
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga albi prej Sun 16 Mar 2014, 23:23

per ty E bukula flower  rrespekt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Mar 2014, 15:32

Mire se ke ardhur E bukula argetim te kendshem.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5714
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Gjiro_Kastrioti prej Mon 17 Mar 2014, 18:48

Mire se erdhe E bukula, te dy te njejten dite...

Uroj nje qendrim te kendeshem mes zemrave tona...
avatar
Gjiro_Kastrioti

Shteti : Shqiperi
Postime : 0
Kyējet nė forum : 4115
Regjistruar mė : 16/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 18:00

mirserdhe e dashur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lule Re: Pershendetje te gjithve , e mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi