» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kuptimi i emrit tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

gezuar Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga E bukula :* prej Fri 14 Mar 2014, 23:24

A : Nuk ke dėshirė tė drejtohesh nga ndokush.
B : Ti i pėlqen njerėzit.
C : Mendon shumė.
D : Ke shumė personalitet tė mirė.
E : Puth shumė mirė.
F : Njerėzit tė admirojnė.
G : Nuk i lejon njerėzit qė tė tė komandojnė.
H : Ke pamje tė mirė.
I : Ke sy tė bukur.
J : Ti e jeton jetėn pėr qejf.
K : Je shumė mistrec/e.
L : I/e ēmendur.
M : Tė pėlqen tė zbavitesh.
N : Je shumė seksi.
O : Je besnik ndaj njerėzve qė dashuron.
P : Je shumė i njohur nga njerėz tė ndryshėm.
Q : Je hipokrit.
R : Tė gjithė tė duan.
S : Bie lehtė nė dashuri.
T : Je shumė i/e mirė nė krevat.
U : Tė pėlqen tė drejtosh.
V : Nuk je shumė qesharak.
W : E ke mendjen tė madhe.
X : Je i/e ēuditshėm.
Y : Tė pėlqen te jesh aktiv.
Z : Gjithmonė i gatshėm . . !!
avatar
E bukula :*

Shteti : New York
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4150
Regjistruar mė : 11/03/2014
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Mar 2014, 23:42

N : Je shumė seksi.
A : Nuk ke dėshirė tė drejtohesh nga ndokush.
S : Bie lehtė nė dashuri.
E : Puth shumė mirė.
R : Tė gjithė tė duan.
 Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga Dardania prej Fri 14 Mar 2014, 23:53

EmrE bukula :* shkruajti:A : Nuk ke dėshirė tė drejtohesh nga ndokush.
B : Ti i pėlqen njerėzit.
C : Mendon shumė.
D : Ke shumė personalitet tė mirė.
E : Puth shumė mirė.
F : Njerėzit tė admirojnė.
G : Nuk i lejon njerėzit qė tė tė komandojnė.
H : Ke pamje tė mirė.
I : Ke sy tė bukur.
J : Ti e jeton jetėn pėr qejf.
K : Je shumė mistrec/e.
L : I/e ēmendur.
M : Tė pėlqen tė zbavitesh.
N : Je shumė seksi.
O : Je besnik ndaj njerėzve qė dashuron.
P : Je shumė i njohur nga njerėz tė ndryshėm.
Q : Je hipokrit.
R : Tė gjithė tė duan.
S : Bie lehtė nė dashuri.
T : Je shumė i/e mirė nė krevat.
U : Tė pėlqen tė drejtosh.
V : Nuk je shumė qesharak.
W : E ke mendjen tė madhe.
X : Je i/e ēuditshėm.
Y : Tė pėlqen te jesh aktiv.
Z : Gjithmonė i gatshėm . . !!
Flm per Kuptimin e Emrit.... E Kuptova Kuptimin besoi nuk esht me Rendesi te shkruhet.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga princesse prej Sat 15 Mar 2014, 21:33

Wav mua nuk me pelqeu tek emri im nuk eshte ashtu aspak.  Evil or Very Mad
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10854
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Mar 2014, 21:49

As mua nuk me pershtatet fare .....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga albi prej Sat 15 Mar 2014, 22:09

Albi Albania ky esht kuptimi i emrit tim
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Mar 2014, 22:24

A : Nuk ke dėshirė tė drejtohesh nga ndokush.
L : I/e ēmendur.
B : Ti i pėlqen njerėzit.
I : Ke sy tė bukur.
Ja dmth.e emrit tend  Smile 

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Mar 2014, 00:51

Hahhaahhaa e panjohura nese eshte emri juaj ashtu siq mendoj une me fillim je mire  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga epanjohura prej Mon 17 Mar 2014, 12:16

Naki shkruajti:Hahhaahhaa e panjohura nese eshte emri juaj ashtu siq mendoj une me fillim je mire  Cool
Shtttt mos u qel sé nuk eshte ashtu  Cool ....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Kuptimi i emrit tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi