» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook me njė dizajn tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Facebook me njė dizajn tė ri

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Mar 2014, 23:03

Facebook ka bėrė njė pėrditėsim tė faqes, me qėllim qė tė ndihmojė pėrdoruesit tė gjejnė mė lehtė informacionet e rėndėsishme nė faqet publike tė grupeve apo bizneseve. Dizajni i ri do tė shpėrndahet duke filluar nga kjo javė.
Pėrditėsimi i ri sjell njė pamje tė re tė profilit. Kompania ka vendosur qė tė gjitha postimet t’i kalojė nė tė djathtė dhe informacionet e tjera nė tė majtė.
Nė shtyllėn e djathtė tė faqes jepen postimet e reja nė njė rregull kronologjik, ndėrsa shtylla e majtė tregon informacionet mė tė rėndėsishme rreth njė grupi apo biznesi, sė bashku, oraret e hapjes sė biznesit, kontaktet dhe faqen URL, si dhe fotot dhe videot.
Facebook gjithashtu ka pėrditėsuar mjetet pėr administratorėt e faqeve. Nuk ka rėndėsi se nė cilėn pajisje po shikoni pėr faqen tuaj, tani ju mund tė informoheni pėr pėlqimet e reja tė faqes, mund tė lexoni njoftimet dhe mesazhet. Nuk ka nevojė tė hyni tek opsionet e tjera pėr tė marrė tė dhėnat qė ju nevojiten.
Sė fundmi, ėshtė shtuar edhe njė veēori e re, “Pages to watch”. Ajo i lejon administratorėt e faqes tė krijojnė njė listė tė faqeve tė njėjta me tė dhe tė krahasojnė pėrformancėn e kėtyre faqeve me bizneset e tjera./ballkanweb/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi