» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aty ku gjindet Vetem e Verteta ....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aty ku gjindet Vetem e Verteta ....

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Mar 2014, 19:03

Aty ku gjindet e Verteta....
Jam rrezuar posht kam Ren....
Rreth e cark kam Shikuar....
Ata te cilet doren me kan dhen kam par Pran....
Ata te cilet me Rrezuan ishin Larguar....
 
Me rrezuan Njerezit se shum ju Besova....
Tek te cilet kam pasur shum Besim....
Ne trup dhe Shpirt une u Copetova....
Ata Shfrytezuan Sinqeritetin Tim....

Ata Njerez te cilet ishin Besnik....
Dhe ne Shpirt kishin Miresi....
Me kan dhen Doren e nuk kan Ikur....
Ata pergjithmon do jen Miqet e Mi....

E kur i bie Njeriut e Keqeja....
Ai gjithmon Vuan por shum Meson....
Ne veshtiresi gjindet e Verteta....
Sikurse te Miren ashtu edhe te Keqen e Kupton....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi