» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shihni ēa di Facebook-u !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shihni ēa di Facebook-u !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 04 Mar 2014, 11:58

Tė punėsuarit nė kompaninė e Mark Zakerbergut dinė shumė mė tepėr pėr ju dhe pėr jetėn tuaj sesa mund tė supozoni, tė gjitha kėto nga aktivitetet tuaja nė Facebook.
Derisa dikur gjėrat tona intime nga jeta jonė i kanė ditur vetėm tė afėrmit tanė, p.sh.: prindėrit, vėllezėrit, motrat dhe miqtė, sot, nė saje tė Facebook-ut kėto gjėra janė krejt ndryshe. Nė bazė tė aktiviteteve nėpėrmjet tė rrjetit tė ri shoqėror, me intimitetet tona janė tė njohur tė gjithė tė punėsuarit nė kompaninė e Mark Zakerbergut.
Nė tė vėrtetė, transmeton Telegrafi, krerėt e kompanisė sė Fejsbukut kanė konfirmuar qė meshkujt dhe femrat pas ndarjes mė shumė e pėrdorin kėtė rrjet shoqėror, gjė qė ėshtė fakt se deri ku kanė arritur “duke spiunuar” ēiftet tė cilėt ndahen.
Ata katėr javė i kanė vėzhguar ndodhitė nė profilet e personave tė cilėt para pak kohėsh kanė ndėrprerė lidhjen dhe kanė gjetur tė dhėna qė pas ndarjes ta ata e pėrdorin mė shumė Facebook-un madje edhe 225 pėr qind.
Nga kjo kompani supozojnė qė zemrat e thyera rrjetet shoqėrore i shohin si terapi e llojit tė vet, duke spiunuar ish-partnerin, por edhe “mė shumė” e pėrdorin Facebook-un pėr tė gjejnė dashurinė e re potenciale. /Telegrafi/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi