» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


‘Barbie’ heq dorė nga ushqimi dhe uji, jeton me ajėr dhe dritė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

‘Barbie’ heq dorė nga ushqimi dhe uji, jeton me ajėr dhe dritė

Mesazh nga Ali prej Sat 01 Mar 2014, 21:46


Modelja ukrainase, Valeria Lukyanova, e njohur si “njeriu Barbie”, e ka shokuar botėn me deklaratėn e saj se ka hequr dorė nga ushqimi dhe uji.
Valeria duket si njė kukull falė ndėrhyrjeve kirurgjike dhe mosushqyerjes me javė tė tėra duke iu nėnshtruar dietave rigoroze.
Dhe tani, ajo ka vendosur tė shkojė njė hap mė larg dhe tė mos ushqehet e as tė pijė ujė.
Ukrainasja do tė jetojė vetėm me ajėr dhe dritė, pasi qė dėshiron tė bėhet njė “gjysmėperėndeshė”.
“Nė javėt e fundit nuk kam qenė aspak e uritur, ashtu qė shpresoj se do tė mbijetoj vetėm me ajėr dhe dritė”, ka deklaruar Valeria. /Telegrafi/
avatar
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 11112
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi