» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gripi i derrave, konfirmohen tetė raste nė Kosovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gripi i derrave, konfirmohen tetė raste nė Kosovė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 28 Feb 2014, 22:04

Nė Qendrėn infektive spitalore nė Prishtinė, janė shėnuar tetė raste, tė prekur nga virusi i gripit tė derrave AH1N1.
Tre nga kėta raste ende janė tė shtruar nė spital, derisa pesė nga ta janė mjekuar dhe janė liruar, kėtė e ka thėnė pėr “Zėri”, Shemsedin Dreshaj, Drejtor i Klinikės Infektive.
Ky virus ditė mė parė ishte pėrhapur nė Shqipėri e Maqedoni, ku janė shėnuar dhjetėra raste tė prekur nga ky virus.
/zeri.info/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi