» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Feb 2014, 16:12

Nuk e ka ndėrtuar karrierėn me skandale


Kėngėtarja e famshme Jewel, ėshtė mirėnjohėse qė nuk e ka ndėrtuar karrierėn e saj nė bazė tė skandaleve dhe pamjes sė bukur.
Ajo thotė se ėshtė zėri i saj dhe jo fytyra dhe trupi seksi qė i kanė mundėsuar tė arrij sukses. “Jam shumė me fat. Nuk mendoj se karriera ime ėshtė varur ndonjėherė nga ajo se si dukem. Gjithashtu, suksesi im nuk ėshtė i bazuar nė skandale dhe nga trupi seksi.
Natyrisht se nė kėtė industri fotografohem shumė dhe jam shpesh nė film, por mendoj se fansat e mi mė kanė dashur pėr atė qė jam nė tė vėrtetė dhe jo nė bazė tė pamjes sime”, ėshtė shprehur ajo, pėr tė vazhduar: “Ėshtė e ēuditshme, sepse nuk kam menduar se njė vajzė nga Alaska me dhėmb tė thyer para dhe hundė tė madhe, do tė konsiderohej seksi.Por kėnaqem me kėtė fakt, posaēėrisht me kalimin e viteve. Tani ndjehem shumė mė rehat me trupin tim dhe nuk do ta ndėrroja atė qė e kam arritur me moshėn time. Tani mė nuk ndjehem e pasigurt dhe e frikėsuar”. Ajo thotė se duhet tė besosh nė diēka pėr t’ia arritur dhe pikėrisht ajo ka besuar nė sukses dhe nė fund falė pėrpjekjeve dhe mundit tė madh, edhe ia ka arritur.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi