» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martesa e bėri tė lumtur...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Martesa e bėri tė lumtur...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Feb 2014, 16:08

Martesa e bėri tė lumturAktorja Leighton Meester ndjehet shumė e lumtur tani qė ėshtė martuar me aktorin Adam Brody. Bukuroshja kohė mė parė ka lidhur kurorė me aktorin 34-vjeē dhe thotė se martesa e ka bėrė shumė tė lumtur, edhe pse nuk kanė pasur kohė tė shkojnė nė muajin e mjaltit pėr shkak tė angazhimeve.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesa e bėri tė lumtur...

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Feb 2014, 21:34

Princesha shkruajti:Martesa e bėri tė lumturAktorja Leighton Meester ndjehet shumė e lumtur tani qė ėshtė martuar me aktorin Adam Brody. Bukuroshja kohė mė parė ka lidhur kurorė me aktorin 34-vjeē dhe thotė se martesa e ka bėrė shumė tė lumtur, edhe pse nuk kanė pasur kohė tė shkojnė nė muajin e mjaltit pėr shkak tė angazhimeve.

zeri info
Mos harro ta sjellesh komentin pas nje viti cfar po thote  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi